• ul. Sienkiewicza 85/87
    90-057 Łódź
  • +48 731 278 082
    Zadzwoń
  • TaxCloud
    Kariera - PIK - Polski Instytut Księgowości
    Zależy nam na tym, aby pracownicy Polskiego Instytutu Księgowości byli kreatywni, zmotywowani i zaangażowani w swoją pracę, zapewniając naszym klientom jak najlepszą obsługę.
    Dołącz do naszego zespołu - prześlij CV na biuro@pik-ksiegowosc.pl
    AKTUALNE OFERTY PRACY
    Zakres obowiązków:
    • obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);
    • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym.
    Oczekujemy:
    • znajomości programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość;
    • co najmniej podstawowej znajomości ustawy PDOP i VAT;
    • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • bardzo dobrej organizacji pracy;
    • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
    • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości.
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • obsługa kadrowa podmiotów kapitałowych
    • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-merytorycznym;
    Oczekujemy:
    • znajomość programu ComarchOptima Kadry i Płace;
    • znajomość programu Płatnik;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
    • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość;
    Obowiązki:
    • księgowanie faktur i wyciągów bankowych;
    Wymagania:
    • status osoby uczącej się (studia zaoczne, bądź dzienne z dyspozycyjnością 40 h w tygodniu);
    • doświadczenie w biurze rachunkowym bądź duże zainteresowanie tematyką księgową;
    • mile widziana znajomość systemu symfonia FK;
    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • pełne przyuczenie do pracy;
    • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji pod okiem doświadczonych księgowych;
    Znajdź najlepsze rozwiązanie dla Swojej firmy
    Firma bez ZUSu Oferta na Księgowość
    Facebook Messenger